II Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UŚ

21.11.2023 - 13:40, aktualizacja 21.11.2023 - 13:40
Redakcja: nk

W piątek 8 grudnia 2023 roku odbędzie się II Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr. hab. Witolda Kurowskiego.

Wydarzenie kierowane jest do studentów(-ek), doktorantów(-ek) i pracowników(-czek) UŚ.

Turniej rozpocznie się o godz. 9.00 w holu Wydziału Prawa i Administracji UŚ (ul. Bankowa 11b, Katowice). Rozgrywka będzie prowadzona w systemie szwajcarskim – 5 rund rozgrywanych wspólnie. Tempo gry – 30 minut na zawodnika. Kolejne rundy zaczynają się ok. 5 minut po zakończeniu ostatniej partii poprzedniej rundy.

Turniej będzie sędziował Łukasz Wesołowski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje, w tym dotyczące zapisów, można uzyskać, pisząc na adres e-mail: mauro_arturo.rivera-leon@us.edu.pl.