Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
student
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Spotkania z pracodawcami

Skorzystaj z okazji do rozmowy z pracodawcą. Możesz dowiedzieć się, czego firma lub instytucja wymaga od kandydatów, jak wygląda praca na interesującym Cię stanowisku, jakie są warunki zatrudnienia, jak wygląda rozwój pracownika i wiele innych rzeczy. Uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych, a co najważniejsze – nawiążesz pierwszy kontakt.

Warunki i zapisy

Spotkania z pracodawcami odbywają się na terenie wydziałów lub w siedzibie Biura Karier UŚ i są one bezpłatne. Informacje o najbliższych spotkaniach z pojedynczymi pracodawcami oraz o targach kariery znajdziesz w aktualnościach na stronie WWW Biura oraz na profilu Biura na Facebooku. Jeśli wymagane są zapisy, przed spotkaniem należy wypełnić stosowny formularz on-line.

Przygotuj się!

Warto taką okazję jak spotkanie z potencjalnym pracodawcą dobrze wykorzystać, a więc też przygotować się do niego. Zastanów się, co chcesz osiągnąć, uczestnicząc w spotkaniu: zorientować się w rynku, a może poprosić o praktyki lub pracę. Zapisz swoje pytania i zadaj się śmiało podczas spotkania. Będziesz mógł również zostawić pracodawcy swoje dokumenty aplikacyjne, dlatego zabierz ze sobą swoje CV.

return to top