Nabór uzupełniający na kursy językowe w English Language Centre

13.11.2023 - 09:22, aktualizacja 13.11.2023 - 09:30
Redakcja: nk
logo English Language Center

English Language Centre ogłasza nabór uzupełniający w ramach prowadzonych kursów języka angielskiego dla osób, które chcą sobie odświeżyć naukę języka, przygotować się do egzaminów Cambridge lub na konferencje i wyjazdy zagraniczne. W niektórych grupach dostępne są jeszcze wolne miejsca, zarówno w ramach zwykłych, jak i intensywnych kursów, które rozpoczęły się w październiku br.

Dla pracowniczek i pracowników, doktorantek i doktorantów oraz studentek i studentów Uniwersytetu Śląskiego przewidziane są atrakcyjne zniżki. ELC zapewnia uczestnikom zajęć: kameralne grupy, dużo materiałów i atrakcji podczas zajęć. Zapisy na kursy prowadzone są telefonicznie lub e-mailowo.

Organizator kursów: English Language Centre, Centrum Egzaminacyjne British Council, Katowice, Bankowa 14, p. 505.

Tel. 32/359 2211, mail: elc@us.edu.pl

strona: www.elc.us.edu.pl.