Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

student

Weź udział w programie Corporate Readiness Certificate

10.02.2021 - 17:52, aktualizacja 12.02.2021 - 12:06
Redakcja: nk

Biuro Karier UŚ zaprasza do wzięcia udziału w 8. edycji programu Corporate Readiness Certificate – kursach edukacyjnych skierowanych przede wszystkim do studentów i młodych absolwentów. Inicjatywa ma na celu poszerzenie i ugruntowanie wiedzy z zakresu IT i biznesu.

Tym razem zajęcia prowadzone będą zdalnie na przestrzeni marca i maja 2021 r. 

Aby wziąć udział w module, należy podejść do egzaminu wstępnego. Z kolei by otrzymać certyfikat, należy ukończyć moduł i zdać egzamin końcowy.

Osoby, które w zeszłym roku zaliczyły egzamin wstępny i zostały zakwalifikowane do programu, mają do wyboru dwa rozwiązania:

  1. Mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest on skierowany wyłącznie do osób, które w zeszłym roku zakwalifikowały się na jeden z modułów. Wypełniając dany formularz, osoby te nie będą musiały pisać egzaminu wstępnego, ale będą brane pod uwagę w drugiej kolejności. Uzupełniając formularz, należy wybrać moduł preferowany i opcjonalny. Organizator nie daje gwarancji, że każda z zapisanych osób będzie wpisana na listę uczestników. Rejestracja trwa do 17 lutego 2021 r. godz. 16:00, po tym terminie formularz zostanie zamknięty.
  2. Mogą zgłosić się do programu na takich samym warunkach jak pozostali studenci i absolwenci, a więc przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego (24–25 lutego 2021 r.), wówczas będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności. Rejestracja do programu trwa do 21 lutego 2021 r. do godz. 23:59. Formularz zgłoszeniowy.

Nie można uzupełnić obu formularzy zgłoszeniowych. O zakwalifikowaniu się do programu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo 3 marca 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier UŚ.

Opis programu i bloki tematyczne

return to top