„Masz staż” – UŚ partnerem akcji Gazety Wyborczej

10.12.2020 - 13:31 aktualizacja 10.12.2020 - 14:45
Redakcja: MP3
Tagi: Gazeta Wyborcza, staż,

Masz staż” to ogólnopolski konkurs spółki „Agora”, do którego przystąpił także nasz Uniwersytet. Studenci-uczestnicy akcji otrzymają cyfrową prenumeratę „Gazety Wyborczej”, a pięcioro laureatów będzie miało możliwość odbycia w przyszłym roku 3-miesięcznego płatnego stażu (3 tys. zł brutto na miesiąc) w wydawnictwie „Gazety Wyborczej” lub w portalu Wyborcza.pl. Prace konkursowe, w zależności od typu zgłoszenia, będą mieć charakter tekstów na tematy lokalne, materiałów informacyjnych dla czytelniczek, zapisu sondy przeprowadzonej wśród protestujących kobiet, wywiadu, podcastu itd. Akcja jest skierowana do osób dorosłych, studiujących na dowolnym kierunku w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Ponadto, w dniu rozpoczęcia stażu uczestnik nie może mieć ukończonego trzydziestego roku życia.

Materiały konkursowe, po uprzednim dokonaniu zgłoszenia, należy przesłać organizatorowi do 31 grudnia br. Wszystkie szczegóły, linki zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu można znaleźć w tekście informacyjnym na stronie Biura Karier http://www.bk.us.edu.pl/masz-staz-wspolna-akcja-gazety-wyborczej-i-uniwersytetu-slaskiego.

Zachęcamy również do zapoznania się z prezentacją „Gazety Wyborczej”