Trzecie spotkanie z cyklu „Students Meet Up powered by Metropolia GZM”

19.03.2024 - 09:49 aktualizacja 19.03.2024 - 09:51
Redakcja: nk
osoby razem ucza sie przy stole

W środę 27 marca w godz. 18:00–20:00 w Kato Science Corner x Metrolab GZM (róg ulicy Pocztowej i Młyńskiej przy rynku w centrum Katowic) odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu „Students Meet Up powered by Metropolia GZM”.

Tym razem uczestniczki i uczestnicy zaproszeni są do poznania zwyczajów wielkanocnych w naszym regionie – na degustację żurku, czyli tradycyjnej świątecznej zupy, oraz wspólne malowanie pisanek, które są nieodłączonym elementem świątecznych dekoracji w Polsce.

Planowana jest również niespodzianka dla studentek i studentów, jednak pomysł ten zostanie zrealizowany, jeśli do środy 20 marca zapisze się i potwierdzi swój udział co najmniej 20 osób. Zapisy odbywają się przez formularz.