Szkoła Doktorska

Redakcja: dianapasek
Tagi: Dydaktyka Szkoły Wyższej, zaliczenie zajęć

Szanowni Państwo,

zbliża się termin zaliczenia z przedmiotu Dydaktyka Szkoły Wyższej.

Wszystkie informacje i instrukcje znajdą Państwo w zespole na Teams – proszę dołączyć przy pomocy kodu: qp68g16.

Zaliczenie odbędzie się w formie peer review. Do 30 grudnia należy przesłać projekt zajęć – całego kursu lub jakiejś mniejszej całostki, cyklu tematycznego. Następnie do 25 stycznia będę Państwo przygotowywać krótkie recenzje przydzielonych, anonimowych projektów. Zarówno odnośnie do tego, co powinny zawierać Państwa projekty, jak i podpunkty recenzji znajdą Państwo w postach w zespole Teams. Będą tam formularze do pobrania. W notesie będą Państwo zamieszczać swoje projekty lub linki do projektów (jeśli zechcą Państwo przygotować filmik lub podcast). Także tam, otrzymają Państwo projekt do oceny – bo to zapewnia anonimowość.

Zaliczenie zajęć, które odbywają się w roku akademickim 2021/2022 odbędzie się w kolejnym roku akademickim, na podobnych zasadach.

Dr Magdalena Piotrowska-Grot

Dydaktyka szkoły wyższej – odrabianie zajęć prof. Magdaleny Ślawskiej

w związku z nieobecnością prof. Magdaleny Ślawskiej na zajęciach z Dydaktyki szkoły wyższej (Jak wykorzystać doświadczenie dydaktyczne w badaniach naukowych?) w dniach 21 października (grupy 1 i 2) i 28 października (grupy 3 i 4), zaplanowane są dodatkowe terminy na odrobienie tych zajęć. Doktoranci, którzy wypełnili przesłaną w tej sprawie ankietę, otrzymają mailowo wiadomość o przypisanym dla nich terminie (jednym z czterech wymienionych poniżej). Osoby, które nie wypełniły ankiety, a także osoby z grup 5-8 nieobecne na swoich zajęciach z prof. Ślawską mogą przyjść na zajęcia opisane jako „otwarte dla wszystkich”.

• 9 grudnia godz. 11:30-13:00 – termin dla osób, które otrzymały informację mailową
  • 9 grudnia godz. 13:45-15:15 – termin otwarty dla wszystkich
  • 9 grudnia godz. 15:30-17:00 – termin dla osób, które otrzymały informację mailową
  • 16 grudnia  godz. 11:30-13:00 – termin otwarty dla wszystkich