Szkoła Doktorska

„Wirtualne targi pracy „Nice2MeetUS” w ramach projektu „Come2US”

04.05.2022 - 13:55 aktualizacja 04.05.2022 - 13:55
Redakcja: dianapasek
Tagi: Come2US, pracownik, wirtualne targi pracy

W dniach 18-20 maja 2022 r. w ramach projektu Come2US – profesjonalizacja i centralizacja obsługi pracowników zagranicznych w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, odbędą się wirtualne targi pracy Nice2MeetUS – wydarzenie, którego celem jest prezentacja ofert pracy Uniwersytetu Śląskiego wśród naukowców z całego świata oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym na naszej uczelni.

Uczestnicy targów będą mogli nie tylko się zapoznać z aktualną ofertą uniwersytetu, poszczególnymi wydziałami i możliwościami rozwoju, ale także spotkać się z przedstawicielami NAWA i dowiedzieć się więcej na temat projektów i grantów dla naukowców. Zapraszamy do uczestnictwa w targach, oraz do rozpowszechniania informacji o wydarzeniu wśród znajomych pracowników naukowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: