Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Szkoła Doktorska
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Rozmowy kwalifikacyjne – drugi etap postępowania rekrutacyjnego

07.07.2022 - 14:13 aktualizacja 08.07.2022 - 12:08
Redakcja: Ryszard Knapek

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w dniach 12-14 lipca 2022 roku w Katowicach w siedzibie Uniwersytetu Śląskiego. Osoby, które będą uczestniczyć w postępowaniu zdalnie (przez MS Teams) otrzymają link dostępowy od sekretarza komisji.

Numer identyfikacyjny, po którym kandydat rozpozna się i znajdzie w harmonogramie, to numer dostępny w IRK w zakładce „Moje konto”.

Zobacz jak znaleźć numer ID: jak znaleźć numer ID

Obszar nauk humanistycznych, nauk teologicznych i sztuki

Rozmowy odbywają się wyłącznie w formie stacjonarnej, dnia 12 lipca 2022 roku w siedzibie Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Uniwersytecka 4, pok. A1.11.

Szczegółowy harmonogram rozmów: inteview – NH

Kandydaci zobowiązani są przyjść na miejsce co najmniej na pół godziny przed wyznaczonym terminem rozmowy.

Kontakt do sekretarza komisji w sprawie rozmów, także w trakcie rozmów – mgr Diana Pasek – diana.pasek@us.edu.pl

Uwaga – prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny podczas rozmów najprawdopodobniej będzie nieskuteczny.

 

Obszar nauk społecznych

Rozmowy odbywają się w formie stacjonarnej lub zdalnej, zgodnie z harmonogramem, w dniach 13-14 lipca 2022 roku.

Dnia 13 lipca 2022 roku rozmowy odbywają się w w siedzibie Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Uniwersytecka 4, pok. A1.10.

Dnia 14 lipca 2022 roku rozmowy odbywają się w siedzibie Szkoły Doktorskiej w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ul. Bankowa 14, pok. 409.

Szczegółowy harmonogram rozmów: inteview – NS1

Rozmowy kandydatów zaplanowane są w przedziałach po 2-3 osoby, które będą pojedynczo zapraszane na rozmowę. Kandydaci są zobowiązni przyjść na miejsce co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem podanego przedziału czasowego.

Kontakt do sekretarza komisji w sprawie rozmów, także w trakcie rozmów – mgr Agnieszka Filipowska agnieszka.filipowska@us.edu.pl

Uwaga – prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny podczas rozmów najprawdopodobniej będzie nieskuteczny.

 

Obszar nauk ścisłych i przyrodniczych oraz inżynieryjno-technicznych

Rozmowy odbywają się w formie stacjonarnej lub zdalnej, zgodnie z harmonogramem, w dniach 12-13 lipca 2022 roku w siedzibie Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Uniwersytecka 4, pok. A1.4.

Szczegółowy harmonogram rozmów: inteview – NP1

Rozmowy kandydatów zaplanowane są w przedziałach po 6 osób, które będą pojedynczo zapraszane na rozmowę. Kandydaci są zobowiązani przyjść na miejsce co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem podanego przedziału czasowego.

Kontakt do sekretarza komisji w sprawie rozmów, także w trakcie rozmów – mgr Katarzyna Gołaszewska katarzyna.golaszewska@us.edu.pl

Uwaga – prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny podczas rozmów najprawdopodobniej będzie nieskuteczny.

return to top