Szkoła Doktorska

Inauguracja Klubu Kultury Międzynarodowej

04.03.2024 - 14:33 aktualizacja 14.03.2024 - 13:49
Redakcja: dianapasek
Tagi: Inauguracja Klubu Kultury Międzynarodowej, Instytut Nauk o Ziemi, prezentacja krajów

Ogłaszamy inaugurację Klubu Kultury Międzynarodowego, który jest częścią realizowanego w Szkole Doktorskiej projektu „d-OK-ctoral school – Kompleksowa adaptacja i obsługa zagranicznych doktorantów” odbywającego się w ramach programu NAWA „Welcome to Poland”. Naszym głównym celem jest lepsze poznanie różnych kultur, dlatego chcemy zacząć od zaproszenia do przedstawienia informacji o swoim kraju w formie krótkiej prezentacji nazywanej „Pecha Kucha”.

Wierzymy, że będzie to dobra okazja do podzielenia się ciekawymi informacjami o swoim kraju i poznania innych doktorantów. Spotykamy się 19 kwietnia o godzinie 13:00 w Sosnowcu w Instytucie Nauk o Ziemi (ul. Będzińska 60).

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o przesłanie maila ze swoim imieniem oraz nazwą kraju, zaplanowanego do prezentacji, na adres: michal.nikodem@us.edu.pl