Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Przyrodniczych

Augustyniak Maria poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 13.00-14.00
Babczyńska Agnieszka prof.UŚ wtorek 13.00-13.45
Barczyk Gabriela czwartek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Betekhtin Alexander prof. UŚ środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Bierza Karolina dowolny – ustalony wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Błońska Agnieszka czwartek 13.00-13.45
Borowska-Wykręt Dorota środa lub inny dzień / godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Borowska-Żuchowska Natalia wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13:00-13:45
Borymski Sławomir dowolny, po wcześniejszym ustaleniu drogą mailową lub platformę Teams godzina ustalona po kontakcie mailowym, telefonicznym lub przez Teams
Brąszewska Agnieszka wtorek 10.00-10.45
Brożek Jolanta prof.UŚ poniedziałek 13.00-13.45
Bugaj-Nawrocka Agnieszka czwartek 13.00-13.45
Burian Agata prof.UŚ czwartek (lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną) 13.00-13.45
Bzdęga Katarzyna wtorek – zgodnie z portalem pracownika 13.00-13.45
Chłond Dominik prof.UŚ czwartek 11.00-13.00
Ciepał Ryszard prof. UŚ poniedziałek 13.00 – 15.00
Cieplok Anna czwartek 13.00-14.00
Daszkowska-Golec Agata prof.UŚ dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. 13.00-14.00
Depa Łukasz prof.UŚ poniedziałek (lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną) 12.00-13.00
Drohojowska Jowita prof.UŚ piątek 11.00-12.00
Dziewięcka Marta środa lub inny dzień / godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 10.00-12.00
Dzionek Anna poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Elsner Joanna poniedziałek 13.00-14.00
Fojcik Barbara wtorek 12.00-13.00
Francikowski Jacek poniedziałek 13.00-13.45
Franiel Izabella wtorek – zgodnie z portalem pracownika 13.00-13.45
Franielczyk-Pietyra Barbara wtorek/inny dzień do wcześniejszym ustaleniu drogą mailową 13.00-13.45
Gaj Małgorzata dowolny dzień/godzina po wcześniejszym kontakcie drogą elektroniczną 13.00-13.45
Gajecka Monika wtorek lub po ustaleniu terminu drogą mailową 13.00-13.45
Gajek Katarzyna urlop macierzyński
Gorczyca Jacek piatek 13-13.45
Greń Izabela poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 13-13.45
Gruszka Damian prof.UŚ wtorek 13.00-13.45
Gudyś Kornelia środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Guzik Urszula prof.UŚ środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Guzy-Wróbelska Justyna środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Halabowski Dariusz środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Hasterok Robert dowolny – drogą mailową dowolne – drogą mailową
Herczek Aleksander wtorek 11.00-13.00 lub dowolny – mail
Hupert-Kocurek Katarzyna prof.UŚ poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Idziak-Helmcke Dominika wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Janiak Agnieszka prof.UŚ wtorek 13.00-13.45
Kaczmarek Paweł
Kaczmarzyk Marek prof.UŚ wtorek 13.00-13.45
Kafel Alina prof.UŚ dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Kalandyk-Kołodziejczyk Małgorzata czwartek (lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną)
Kandziora-Ciupa Marta dowolny, po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Kanturski Mariusz prof.UŚ wtorek/lub inny dzień po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową 13.00-13.45/ lubdowolne, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową
Karcz Waldemar dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Kasperkiewicz Katarzyna wtorek – zgodnie z portalem pracownika 10:00-10:45
Kohyt Joanna wtorek – zgodnie z portalem pracownika 13.00-13.45
Kolano Bożena prof.UŚ poniedziałek 13.00-13.45
Kompała-Bąba Agnieszka środa lub innych dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Kowalska Magdalena wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Krodkiewska Mariola prof.UŚ wtorek 13.00-13.45
Krzyżowski Michał poniedziałek 13.00-13.45
Kurczyńska Ewa środa 13.00-13.45
Kurowska Marzena poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Kurtyka Renata prof.UŚ wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Kwaśniewska Jolanta prof.UŚ poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Kwiatkowska Dorota poniedziałek godzina ustalona wcześniej za pośrednictwem e-mail
Kwiatkowski Paweł prof.UŚ wtorek godzina ustalona wcześniej za pośrednictwem e-mail
Lewin Iga prof.UŚ czwartek 13.00-13.45
Lipowczan Marcin wtorek lub inny dzień ustalony drogą elektroniczną 13.00-13.45
Ludynia Michał środa lub inny dzień / godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 13:00-13:45
Łozowski Bartosz środa lub inny termin ustalony wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Malicka Monika poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową 13:00 – 13:45
Małkowski Eugeniusz prof.UŚ poniedziałek (lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną) 13:00-13:45
Małota Karol Środa 13:00-13:45
Marchlewicz Ariel wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Markowicz Anna poniedziałek lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie mailowym 13:00-13:45
Marzec Marek prof.UŚ poniedziałek 13:00-13:45
Mazur Ewa wtorek lub inny dzień/ godzina ustalona wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Milewska-Hendel Anna wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Morończyk Joanna wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Mrozik Agnieszka poniedziałek 13.00-13.45
Nadgórska-Socha Aleksandra prof.UŚ środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Nakielski Jerzy środa 13.00-13.45
Nakonieczny Mirosław prof.UŚ środa/lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Nicewicz Agata środa lub każdy inny dzień/godzina po wcześniejszym kontakcie drogą elektroniczną 13.00-13:45
Noszczyńska Magdalena środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13:45
Nowak Agnieszka wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Nowak Bożena poniedziałek lub inny dzień i godzina po wcześniejszym ustaleniu 13:00-13:45
Nowak Teresa czwartek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Nowak Katarzyna poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13:45
Nowińska Agnieszka środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13:00-13:45
Orczewska Anna prof.UŚ poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 12.00-13.00
Pacwa-Płociniczak Magdalena dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą e-mailową 13:00-13.45
Pawlik Małgorzata dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową dowolne, po wcześniejszym ustaleniu
Piekarska-Stachowiak Anna środa 13.00-14.00
Pietruszka Mariusz piątek 13.00-13.30
Piński Artur środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13:45
Piotrowska-Seget Zofia środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13:00-14:00
Płociniczak Tomasz prof. UŚ poniedziałek lub inny dzień po wcześniejszym uzgodnieniu drogą e-mailową 13:00-13.45
Poprawa Izabela prof.UŚ środa/lub inny dzień po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową 13.00-13.45/ lub dowolne, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową
Robaszkiewicz Ewa urlop macierzyński
Rostański Adam środa, czwartek 13:00 – 14:00
Rost-Roszkowska Magdalena dowolny, po wcześniejszym kontakcie mailowym dowolne, po wcześniejszym kontakcie mailowym
Rudnicka Małgorzata dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową 13.00-13.45
Rupik Weronika prof.UŚ dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową
Sala Katarzyna wtorek lub inny dzień/ godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Sawadro Marta środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13.00-13.45
Siemieniuk Agnieszka poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową 13.00-13.45
Sierka Edyta prof.UŚ poniedziałek (inny dzień, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową) 13:00-13:45
Sitko Krzysztof wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą mailową 13:00-13:45
Siupka Piotr czwartek lub inny dzień/godzina ustalone po wcześniejszym kontakcie 9.00-9.45
Skubała Piotr wtorek 13.45-14.30
Sosinka Agnieszka poniedziałek lub inny dzień/godzina, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową 10:00-10:45
Spyra Aneta prof.UŚ środa 13:00-13:45
Sułowicz Sławomir wtorek 13:00-13:45
Szarejko Iwona czwartek lub inny dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. 12:00 – 13:00
Szulińska Elżbieta środa lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Szurman-Zubrzycka Miriam dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Szymanowska-Pułka Joanna prof.UŚ wtorek 13.00-13.45
Świątek Piotr wtorek lub inny dzień/godzina ustalona wcześniej drogą elektroniczną 10:00-11:00
Tarnawska Monika środa lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Taszakowski Artur wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Tokarska-Guzik Barbara dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolna, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Urbisz Alina wtorek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Urbisz Andrzej prof.UŚ poniedziałek (lub po uzgodnieniu drogą mailową) 13.00-13.45
Urbisz Anna dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolna, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Uziębło Aldona dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolna, po uzgodnieniu terminu na maila
Walczak Marcin środa 12.00-12.45
Wasilkowski Daniel czwartek 09.00-09.45
Węgierek Piotr piątek 13.00-13.45
Wieczorek Karina wtorek 11.00-11.45
Wilczek Zbigniew prof.UŚ dowolny, po wcześniejszym kontakcie mailowym dowolny, po wcześniejszym kontakcie mailowym
Wilczek Grażyna prof.UŚ poniedziałek lub inny dzień/godzina ustalone wcześniej drogą elektroniczną 13.00-13.45
Wojcieszyńska Danuta prof.UŚ poniedziałek 13.00 – 13.45
Wolny Elżbieta wtorek 8.00 – 8.45
Woźniak Gabriela prof.UŚ dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Woźnica Andrzej prof.UŚ dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Wójcik Anna dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową. dowolny, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
Wójcikowska Barbara czwartek 09.00-10.30
Wróbel-Marek Justyna poniedziałek 13.00 – 13.45

return to top