Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Przyrodniczych

 

Augustyniak Maria poniedziałek lub inny termin do ustalenia drogą mailową 12.00-12.45 (lub inna po wcześniejszym umówieniu drogą mailową)
Babczyńska Agnieszka środa 13.00-13.45
Barczyk Gabriela środa 13.00-13.45
Betekhtin Alexander piątek 13.00-13.45
Bierza Karolina poniedziałek lub po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Błońska Agnieszka wtorek po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Borowska-Wykręt Dorota poniedziałek, środa 13.00-13.45
Borowska-Żuchowska Natalia środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Borymski Sławomir środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Brąszewska Agnieszka poniedziałek 10.00-11.00
Brożek Jolanta poniedziałek 13.00-13.45
Bugaj-Nawrocka Agnieszka wtorek 10.00-12.00
Burian Agata wtorek 10.00-12.00
Bzdęga Katarzyna wtorek lub po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Chłond Dominik wtorek 13.00-13.45
Ryszard Ciepał wtorek lub po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 10.00-12.00
Cieplok Anna wtorek 13.00-13.45
Daszkowska-Golec Agata poniedziałek lub inny termin do ustalenia via e-mail 13.00-13.45
Depa Łukasz wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 12.00-13.00
Drohojowska Jowita poniedziałek 13.00-13.45
Dziewięcka Marta poniedziałek lub inny termin po ustaleniu via e-mail 13.00-13.45
Elsner Joanna poniedziałek  lub inny termin po ustaleniu drogą mailową 13.00-13.45
Fojcik Barbara środa 13.00-13.45
Francikowski Jacek piątek lub inny termin po ustaleniu drogą mailową 13.00-13.45
Franiel Izabella wtorek 13.00-13.45
Franielczyk-Pietyra Barbara wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 10.00-10.45
Gaj Małgorzata wtorek 13.15-14.00
Gajecka Monika wtorek 13:00-13:45 lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Gajek Katarzyna środa, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Gorczyca Jacek poniedziałek 11.00-11.45
Greń Izabela poniedziałek 13.00-13.45
Gruszka Damian poniedziałek 13.00-13.45
Gudyś Kornelia środa, lub inny dzień po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-14.00
Guzik Urszula środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Guzy-Wróbelska Justyna środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Hasterok Robert dowolne ale po wcześniejszym umówieniu drogą mailową dowolne ale po wcześniejszym umówieniu drogą mailową
Herczek Aleksander czwartek 12.15-13.00
Hupert-Kocurek Katarzyna poniedziałek, lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Idziak-Helmcke Dominika środa 11.00-12.00
Janiak Agnieszka wtorek 12.00-13.00
Jędrzejczyk-Korycińska Monika wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 12.00-13.00
Kaczmarzyk Marek czwartek lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie mailowym 10.00-11.00
Kafel Alina wtorek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Kalandyk-Kołodziejczyk Małgorzata poniedziałek, lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 11.00-11.45
Kandziora-Ciupa Marta środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Kanturski Mariusz wtorek, lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Karcz Waldemar wtorek, czwartek 12:00-14:00
Karczewska Danuta wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 11.30-12-15
Kasperkiewicz Katarzyna poniedziałek lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Kohyt Joanna środa 13.00-13.45
Kolano Bożena środa 13.00-13.45
Kompała-Bąba Agnieszka środa, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Kowalska Magdalena poniedziałek  lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Krodkiewska Mariola wtorek 13.00-13.45
Kurczyńska Ewa wtorek, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Kurowska Marzena wtorek, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Kurtyka Renata wtorek 12:00-13:00
Kwaśniewska Jolanta poniedziałek 13-14 (lub inny termin po ustaleniu drogą mailową ) 13.00-13.45
Kwiatkowska Dorota wtorek lub inny dzień po wczesniejszym umówieniu droga e-mail 10.00-10.45
Kwiatkowski Paweł piątek lub inny dzień po wcześniejszym umówieniu drogą e-mail 11.00-12.00
Lewin Iga wtorek 13.00-13.45
Lipowczan Marcin wtorek, 12.00 – 13.00, każdy dzień po wcześniejszym kontakcie e-mailowym 12.00-13.00
Ludynia Michał czwartek lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Łozowski Bartosz wtorek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Malicka Monika wtorek lub inny dzień po wczesniejszym umówieniu droga e-mail 13.00-13.45
Małkowski Eugeniusz wtorek lub inny dzień po wcześniejszym umówieniu droga e-mail 13.00-13.45
Małota Karol środa konsultacje on-line lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Marchlewicz Ariel wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Markowicz Anna poniedziałek lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Marzec Marek poniedziałek wyłacznie po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Mazur Ewa środa, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Milewska-Hendel Anna poniedziałek, po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Morończyk Joanna wtorek 13.00-13.45
Mrozik Agnieszka wtorek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Nadgórska-Socha Aleksandra środa 13.00-13.45
Nakielski Jerzy wtorek 14.00-15.00 14.00-15.00
Nakonieczny Mirosław środa lub inny dzień,  po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Nicewicz >Agata wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Noszczyńska Magdalena piątek 13.00-13.45
Nowak Agnieszka poniedziałek lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Nowak Bożena środa lub inny dzień po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Nowak Teresa wtorek 13.00-13.45
Nowak Katarzyna wtorek 09.00-09.45
Nowińska Agnieszka środa lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 10:00-10:45
Orczewska Anna poniedziałek lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Pacwa-Płociniczak Magdalena środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Pawlik Małgorzata dowolny, po wcześniejszym ustaleniu drogą mailową dowolna
Pietruszka Mariusz brak informacji od Pracownika
Piotrowska-Seget Zofia wtorek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Płociniczak Tomasz środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 11:00-11:45
Polak Małgorzata wtorek lub inny dzień po wcześniejszym umówieniu drogą e-mail 11:00-12:00
Poprawa Izabela środa, lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Robaszkiewicz Ewa środa lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 10.00-10.45
Rostański Adam czwartek lub w terminie umówionym drogą mailową 13.00-13.45
Rost-Roszkowska Magdalena poniedziałek, lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Rudnicka Małgorzata poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 11:30-12:15
Rupik Weronika wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Sala Katarzyna wtorek po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Sawadro Marta wtorek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Siemieniuk Agnieszka czwartek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 11.45-12.30
Sierka Edyta poniedziałek lub inny dzień, po wczesniejszym ustaleniu droga mailową 09.00-11.00
Sitko Krzysztof poniedziałek lub inny dzień, po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Siupka Piotr poniedziałek lub inny dzień, po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Skubała Piotr wtorek 12.00-13.00
Spyra Aneta wtorek, po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Sułowicz Sławomir czwartek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Szarejko Iwona dowolne ale po wcześniejszym umówieniu drogą mailową dowolna
Szulińska Elżbieta wtorek po wcześniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Szurman-Zubrzycka Miriam wtorek lub inny dzień po wcześniejszym umówieniu drogą e-mail 13.00-13.45
Szymanowska-Pułka Joanna wtorek 12.00-13.00
Świątek Piotr wtorek 13.00-13.45
Tarnawska Monika poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Taszakowski Artur wtorek 10.00-11.30
Tokarska-Guzik Barbara poniedziałek po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 10.00-11.30
Urbisz Alina środa konsultacje on-line lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 13.00-13.45
Urbisz Andrzej  środa, konsultacje online, wskazany wcześniejszy kontakt “mailowy” 13.00-13.45
Urbisz Anna czwartek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Uziębło Aldona wtorek, konsultacje online wcześniejszym kontakcie “mailowym” 12.00-13.30
Walczak Marcin środa, konsultacje po wcześniejszym umównieniu mejlowym 12.00-13.30
Wasilkowski Daniel czwartek lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Węgierek Piotr wtorek 13.00-13.45
Wieczorek Karina wtorek 13.00-13.45
Wilczek Zbigniew poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową 13.00-13.45
Wilczek Grażyna wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Wojcieszyńska Danuta wtorek 13.00-13.45
Wolny Elżbieta środa lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 08.00-08.45
Woźniak Gabriela poniedziałek lub inny dzień po wczesniejszym kontakcie mailowym 08.00-08.45
Woźnica< Andrzej poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 12.00-12.45
Wójcikowska Barbara poniedziałek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Wróbel-Marek Justyna wtorek lub inny dzień, po wcześniejszym kontakcie drogą mailową 13.00-13.45
Zarzycki Wojciech wtorek 13.00-13.45
return to top