Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

03.04.2020 - 14:45 aktualizacja 06.04.2020 - 10:52
Redakcja: Andrzej Szczurek

Szanowni Państwo,

w ubiegłym tygodniu wpadliśmy na pomysł, aby poprosić kilkoro naukowców związanych z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach o przygotowanie materiałów, które dotyczyłyby obecnej sytuacji. Grono osób zainteresowanych akcją bardzo szybko się rozrosło, a do naukowców dołączyli dydaktycy, artyści i pracownicy wsparcia. Taki był początek akcji #UŚwspiera, która została zainicjowana 2 kwietnia br.

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udostępniania i promowania publikowanych materiałów za pośrednictwem kanałów, którymi się Państwo opiekują.

Materiały udostępniane będą na stronie: www.us.edu.pl/us-wspiera.

Przygotowaliśmy dla Państwa materiały graficzne do wykorzystania oraz – do Państwa wiadomości – informacje ogólne na temat projektu wraz z planem publikacyjnym. Materiały znajdą Państwo w załączniku.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tych treści, w razie wątpliwości można się kontaktować ze mną lub z koordynatorami poszczególnych sekcji tematycznych.

UŚwspiera