• Polish
  • Français

IDB | Nowy termin ogłoszenia wyników konkursów „Swoboda badań” i „Otwarty dostęp”

28.12.2020 - 15:12 aktualizacja 28.12.2020 - 16:12
Redakcja: MK
Tagi: calls for proposals, freedom of research, idb, konkursy, open acccess, otwarty dostęp, Research Excellence Initiative, swoboda badań

Konkursy pn. „Swoboda badań” oraz „Otwarty dostęp”, zorganizowane w ramach Inicjatywy Doskonałości Badawczej, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naukowców z naszej uczelni.

W związku z dużą liczbą wniosków o dofinansowanie działań badawczych oraz publikacji typu Open Access, a także przerwą świąteczno-noworoczną, informujemy, że wyniki powyższych konkursów zostaną ogłoszone w pierwszej połowie stycznia 2021 roku.

Dbamy o to, aby wnioski konkursowe mogły być ocenione z największą starannością, dlatego wyznaczony został dodatkowy czas na pracę zespołów oceniających.

Dziewczyna w bibliotece
fot. materiały UŚ