Instytut Nauk Politycznych

Wystąpienie prof. Lakomego w Oxfordzie

27.01.2024 - 20:34 aktualizacja 03.04.2024 - 23:31
Redakcja: maciejmarmola

Prof. Miron Lakomy na zaproszenie Policy Studies Organization (IPSONET) z Waszyngtonu wygłosił referat „Why Do Online Countering Violent Extremism Programs Not Work? The Case of Digital Jihad” podczas konferencji Oxford Internet Policy & Politics 2024, która odbyła się na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Wystąpienie poświęcone było omówieniu dostępności oraz struktury kanałów rozpowszechniania materiałów propagandowych przez organizacje terrorystyczne na przestrzeni ostatnich czterech lat. Była to także okazja do omówienia cząstkowych wyników projektu VEOMAP, realizowanego obecnie w centrum badawczym ITSTIME w Mediolanie.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie konferencji: https://ipsonet.org/conferences/ippconference/