kandydat

Jakub Idziniak – ambasador kierunku studiów

13.10.2022 - 09:16 aktualizacja 24.10.2022 - 15:53
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Jakub Idziniak

ambasador kierunku:

Interesuje się psychologią kliniczną człowieka dorosłego oraz współczesnymi nurtami psychoterapii. Koordynator misji „Lunares” mającej na celu badanie wpływu izolacji w symulowanej bazie kosmicznej. Członek teatru Imaginarium, zdobywca nagrody międzynarodowego festiwalu „Pro-Contra” za najlepszą rolę męską.

Jakub Idziniak - zdjęcie portretowe
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Student IV roku psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Szczególnie zainteresowany psychologią kliniczną człowieka dorosłego oraz współczesnymi nurtami psychoterapii.

Koordynator misji Lunares mającej na celu badanie wpływu izolacji na ludzi przebywających w symulowanej bazie kosmicznej.

Członek teatru Imaginarium. Zdobywca nagrody międzynarodowego festiwalu „Pro-Contra” za najlepszą rolę męską.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!