kandydat

Jarosław Korczak – ambasador kierunku studiów

14.10.2022 - 15:16 aktualizacja 26.10.2022 - 12:24
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Jarosław
Korczak

ambasador kierunku:

Posiadacz tytułu doktora sztuk pięknych, pełniący funkcję dyrektora artystycznego w Incuvo S.A. Od ponad 15 lat pracuje zawodowo w dziedzinach projektowania graficznego gier i produkcji przestrzeni wizualnej. Współtworzył zespoły projektowe stojące za stworzeniem i realizacją ponad 20 gier i aplikacji na różne platformy w tym VR.

Jarosław Korczak - zdjęcie portretowe
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Ma tytuł doktora sztuk pięknych, pełni funkcję dyrektora artystycznego w Incuvo S.A. Jest utalentowanym projektantem z dużym doświadczeniem w branży oraz zapałem twórczym.

Od ponad 15 lat pracuje zawodowo w dziedzinach projektowania graficznego gier i produkcji przestrzeni wizualnej. Ponad 13 lat poświęcił na pracę w branży IT. Współtworzył zespoły projektowe odpowiadające za stworzenie i realizację ponad 20 gier i aplikacji na różne platformy, w tym VR.

Ciekawi go przyszłość cywilizacji i miejsce człowieka w coraz bardziej zdigitalizowanym środowisku. Komentuje kondycję otaczającego go świata za pomocą wizualizacji, grafik i plakatów.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!