kandydat

Milena Madej-Kruszyńska – ambasadorka kierunku studiów

14.10.2022 - 12:14 aktualizacja 24.10.2022 - 14:46
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Milena
Madej-Kruszyńska

ambasadorka kierunku:

W trakcie ostatniego roku studiów otrzymała posadę kierownika Placówki Wsparcia Dziennego – typu specjalistycznego, wskutek czego rozwija umiejętności oraz poszerza swoje kompetencje, szczególnie mając na względzie dobro dzieci i młodzieży.

Milena Madej-Kruszyńska
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Milena Madej-Kruszyńska ukończyła specjalność na studiach licencjackich: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z asystentem rodziny, a na studiach magisterskich:  pedagogika opiekuńczo-Wychowawcza z terapią pedagogiczną.

Okres studiów stał się dla niej źródłem inspiracji do pracy z ludźmi i dla ludzi. Już w trakcie ostatniego roku studiów otrzymała posadę kierownika Placówki Wsparcia Dziennego typu specjalistycznego. W pracy doskonali swoje umiejętności oraz poszerza kompetencje, mając na względzie dobro dzieci i młodzieży.

Dostrzega wartość w człowieku i pragnie jego dobra, dlatego jej misją jest wsparcie innych i pomoc im, bo to nadaje jej życiu sens. Pełna energii, optymizmu, cieszy się z drobnych rzeczy. Wdzięczność to jej drugie imię.

Szczególnie lubi wyzwania – pokonanie niełatwej drogi do zamierzonych celów daje jej satysfakcję i poczucie spełnienia.

Interesuje się rozwojem osobistym, a w wolnej chwili słucha muzyki, która koi i wprawia w pozytywny nastrój, a także spędza czas z bliskimi, gdyż kontakt z drugim człowiekiem jest dla niej bardzo ważną częścią życia.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!