kandydat

Natalia Wieczorek – ambasadorka kierunku studiów

11.10.2022 - 14:23 aktualizacja 26.10.2022 - 12:23
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Natalia Wieczorek

ambasadorka kierunku:

Interesuje się polityka lokalną, krajową i światową. Bierze udział w dyskusjach, panelach i forach dotyczących kobiet. Jest feministką stojącą na straży praw kobiet. W wolnych chwilach tańczy i uczy tańca.

Natalia Wieczorek - zdjęcie portretowe
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Nazywam się Natalia Wieczorek. Jestem studentką I roku doradztwa politycznego i publicznego na Uniwersytecie Śląskim.

Od kilku lat interesuje się polityką – zarówno tą lokalną, jak i na skalę krajową i światową. Lubię brać udział w dyskusjach, panelach czy forach dotyczących spraw kobiet.

Jestem rodowitą sosnowiczanką, choć przez trzy ostatnie lata mieszkałam w Krakowie, by rozwijać jedną z moich pasji – taniec. Przez taniec mogę wyrazić siebie, swoje uczucia i emocje. Moją wiedzę staram się przekazywać młodszym pokoleniom – pełnię funkcję instruktora tańca.

Jestem feministką i nic, co kobiece, nie jest mi obce. Zawsze będę stała na straży praw kobiet.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!