kandydat

Zwiększ szansę na sukces zawodowy ze studiami podyplomowymi

30.08.2024 - 09:17 aktualizacja 30.08.2024 - 09:17
Redakcja: MD
Tagi: studia podyplomowe
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty studiów podyplomowych przygotowanej na semestr zimowy 2024/2025. Przygotowana przez Uniwersytet Śląski w Katowicach propozycja stara się odpowiadać na współczesne potrzeby pracodawców, biorąc pod uwagę opinie oraz sugestie uczestników i absolwentów studiów podyplomowych, jak również otwierając się na współpracę z lokalnym środowiskiem gospodarczym oraz instytucjami samorządowymi. Studia podyplomowe są doskonałą okazją do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia dotychczas posiadanej wiedzy.

Nowości w ofercie

W tym roku szczególnie polecamy nowości w naszej ofercie studiów podyplomowych. Programy te zostały stworzone w oparciu o aktualne potrzeby rynku pracy i zmieniające się trendy
w poszczególnych branżach.

1. Studia podyplomowe Projektowanie usług w przemysłach kreatywnych i w kulturze:
    Celem studiów jest przygotowanie specjalistów, działających w sektorze przemysłów kreatywnych i kultury, z zakresu projektowania rozwiązań atrakcyjnych dla użytkownika.
  2. Studia podyplomowe Specjalista do spraw opieki senioralnej:
    Studia ukierunkowane są na metodykę pracy z osobami starszymi, w tym specjalistyczne formy terapii, mające na celu poprawę jakości życia i utrzymanie samodzielności osób starszych.
  3. Studia podyplomowe Odnawialne Źródła Energii:
    Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie wiedzy w zakresie energetyki geotermicznej, słonecznej, wodnej, wiatrowej, pomp ciepła, biomasy i biopaliw oraz technologii wodorowych.

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe?

Studia podyplomowe to doskonała opcja dla osób, które pragną nie tylko pogłębić swoją wiedzę w wybranej dziedzinie, ale również zyskać przewagę na konkurencyjnym rynku pracy. Nasze programy zostały starannie opracowane, aby odpowiadać na aktualne potrzeby pracodawców oraz trendów w różnych branżach. Oferujemy nowoczesne kierunki, które umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności, tak bardzo cenionych w dzisiejszym świecie.

Sprawdź pełną ofertę

Szczegółowe informacje o programie, zasadach rekrutacji i opłatach znajdują się w opisach programów studiów podyplomowych na stronie internetowej: https://www.studiapodyplomowe.us.edu.pl/

Zapisz się już dziś!

Skorzystaj z okazji i dołącz do grona studentów, którzy wybrali ścieżkę rozwoju z naszymi studiami podyplomowymi. Rekrutacja trwa do 30 września i jest prowadzona online poprzez System IRK: Internetowej Rejestracji Kandydatów