„Gramy, śpiewamy, migamy” – koncert bez barier

14.03.2023 - 14:04, aktualizacja 14.03.2023 - 14:04
Redakcja: nk

„Gramy, śpiewamy, migamy” to pierwszy taki koncert w Polsce, w Europie, a może i na świecie. Artis Symphony Orchestra zagra, soliści zaśpiewają, a „Niemy” Chór Uniwersytetu Śląskiego zamiga znane utwory muzyki filmowej. Będzie to koncert bez barier.

Na widowni zasiądą zarówno „słyszący”, jak i „niesłyszący”. Program koncertu skierowany będzie do dorosłych i do dzieci. Nie zabraknie m.in. muzyki ze znanych filmów Disneya. Wszystko po to, aby uwrażliwić młodszych i starszych, bo muzyka nie zna barier.

Koncert odbędzie się 10 czerwca 2023 roku o godz. 17.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Na scenie wystąpią: Artis Symphony Orchestra pod batutą Jean-Claude’a Hauptmanna, „Niemy” Chór Uniwersytetu Śląskiego pod dyrekcją Anny Wojtas-Rduch oraz soliści.

Szczegółowe informacje, w tym dotyczące biletów, znajdują się na wydarzeniu na Facebooku.