IV Ogólnopolskie Seminarium Naukowe Studentów i Doktorantów WNS US

13.02.2023 - 12:18, aktualizacja 22.03.2023 - 09:14
Redakcja: nk

Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego i członkowie Koła Naukowego Bezpieczeństwa i Wojskowości Si vis pacem para bellum zapraszają studentów i doktorantów do udziału w IV Ogólnopolskim Seminarium Naukowym Studentów i Doktorantów WNS US, którego temat przewodni brzmi: „Polityczne bezpieczeństwo czy bezpieczeństwo polityki. Wpływ zmian na rynkach surowcowych na porządek światowy”.

Seminarium rozpocznie się 30 marca br. o godz. 13:00 w formie online na platformie MS Teams. Udział jest w pełni darmowy. Seminarium wlicza się do dorobku naukowego, dlatego każdy aktywny uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający wystąpienie.

Tematy wraz z krótkim abstraktem należy zgłaszać na adres: sivispacemparabellumwhus@gmail.com lub przez Messenger Koła do 20 marca br.

Szczegóły znajdują się w wydarzeniu na Facebooku.