Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
student
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Informacja nt. sprawozdań i wniosków dla organizacji studenckich

08.09.2023 - 09:00 aktualizacja 08.09.2023 - 10:13
Redakcja: JW
Samorząd Studencki uprzejmie informuje, że od dzisiaj do 22 września do godz. 23:59 trwa termin składania:
👉sprawozdań finansowych za środki na działalność studencką w I półroczu 2023 roku;
👉sprawozdań merytorycznych z działalności w I półroczu 2023 roku;
👉wniosku o dofinansowanie projektu w zakresie studenckiej działalności naukowej, artystycznej i sportowej w II półroczu 2023 roku.

Wszystkie wspomniane wnioski i sprawozdania dostępne są w formularzu.

Aby wypełnić formularz, należy się zalogować do konta Google – prywatnego lub uczelnianego. Uczelniane konto można założyć przez system USOS -> dla wszystkich -> konto Google Workspace.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o kontakt z księgowością wydziałową w celu uzupełnienia rozliczenia finansowego, jeśli w poprzednim półroczu organizacja otrzymała dofinansowanie ze środków na działalność studencką. Będzie ono potrzebne jako załącznik w sprawozdaniu finansowym organizacji.

Rozliczenie finansowe: https://t.ly/DF8wj

Zachęcamy również do zapoznania się z przewodnikiem przygotowanym do formularza i plikami regulaminów: https://t.ly/FoLaO

Przypominamy, że formularz wypełniają przewodniczący organizacji.

Pamiętajcie też, że do 22 września trzeba dopełnić wszystkich formalności, tj. wypełnić formularze wraz ze wszystkimi danymi i wgrać dokumenty.

Jeżeli macie jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu: organizacje.studenckie@us.edu.pl. Zapraszamy również na spotkanie konsultacyjno-szkoleniowe w formie zdalnej.

Spotkanie dotyczące sprawozdań i wniosków dla organizacji studenckich UŚ odbędzie się w środę 13 września o godz. 19:00.

return to top