Dołącz do AZS Legion Katowice i zostań zawodnikiem jedynej na Śląsku drużyny lacrosse

22.07.2020 - 16:09, aktualizacja 22.07.2020 - 16:09
Redakcja: nk

Jeśli jesteś znudzony popularnymi sportami i pragniesz spróbować swoich sił w czymś nowym, a przy tym lubisz dynamikę hokeja na lodzie, to lacrosse jest tym, czego szukasz. Dołącz do sekcji AZS UŚ, która w sierpniu startuje z otwartą rekrutacją do drużyn męskich i żeńskich.

Poszukiwani są zawodnicy, którym sport i wysiłek fizyczny sprawia satysfakcję. Niezależnie od predyspozycji i atutów znajdziesz dla siebie miejsce na boisku jako bramkarz, obrońca, pomocnik czy napastnik. Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’ach AZS Legion Katowice i AZS Walkirie Katowice