Konferencja „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective”

04.05.2021 - 16:53, aktualizacja 04.05.2021 - 16:53
Redakcja: nk

Studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do wzięcia udziału w Międzynarodowej Studenckiej Konferencji „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective”. Wydarzenie ma posłużyć jako forum interdyscyplinarnej dyskusji o zaletach i wadach zdalnego nauczania oraz jego efektów i perspektywach na przyszłość.

Konferencja odbędzie się w dniach 22–23 czerwca br. w czasie dni EPICURA Poznaniu. Zostanie przeprowadzona w całości w języku angielskim w formie zdalnej.

Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci z polskich i zagranicznych uniwersytetów, związani z dowolnymi dziedzinami nauki. Aby się zarejestrować, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 9 maja br.

Limit czasowy przemówień: 12 min

Abstrakt: ok. 1500 znaków

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.