Poszukiwany stypendysta-student kierunków ścisłych lub technicznych

07.07.2021 - 08:02, aktualizacja 07.07.2021 - 08:02
Redakcja: MP3

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych ogłasza rekrutację na stanowisko stypendysty w projekcie „Nanostruktura i dynamika modów kolektywnych modulowanej fazy nematycznej. Własności elektro-optyczne i elastyczne”. Wymagania obejmują:
– ukończony przynajmniej pierwszy rok studiów: nauki ścisłe i techniczne (fizyka, chemia lub inżynieria materiałowa i inne);
– status studenta studiów nauk ścisłych i technicznych w okresie zatrudnienia w projekcie;
– biegłość w posługiwaniu się programami obliczeniowymi i grafiką komputerową;
– pożądana umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych;
– kreatywność i motywacja do pracy naukowej.
Okres zatrudnienia to 11 miesięcy począwszy od sierpnia 2021 r., miesięczna wysokość stypendium 2 tys. zł, z możliwością podniesienia w kolejnych miesiącach. Zgłoszenia można składać drogą mailową do 18 lipca br., wybór stypendysty nastąpi w oparciu o regulamin przyznawania stypendiów naukowych Narodowego Centrum Nauki w projektach badawczych. Szczegóły w linku poniżej.