Zaprezentuj swoją twórczość w ramach projektu muzycznego Stage4YOU

11.01.2021 - 11:43, aktualizacja 11.01.2021 - 11:46
Redakcja: nk

Telewizja Uniwerek.TV, działająca w ramach Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, zaprasza do wzięcia udziału w muzycznym projekcie Stage4YOU. Daje on szansę na zaprezentowanie swojej twórczości przed szerszą publicznością, zdobycie doświadczenia na dużej scenie oraz poznanie wielu znanych polskich twórców ze świata muzyki, którzy chętnie współpracują z uniwersytecką telewizją corocznie w ramach konkursu (w ubiegłych latach rolę jurorów pełnili m.in.: Robert Janowski, Dawid Podsiadło, Skubas, Michał Szpak, Michał Kowalonek, Piotr Niesłuchowski, Robert Gajewski czy Damian Sikorski).

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 15 stycznia 2021 roku. Na zwycięzców czeka główna nagroda w postaci występu na  JUWenaliach Uniwersytetu Warszawskiego oraz nagranie profesjonalnego teledysku.

Szczegółowe informacje znajdują się na fanpage’u wydarzenia.