Szkoła Doktorska

06.05.2023 - 16:09 aktualizacja 11.05.2023 - 15:51
Redakcja: Ryszard Knapek
Tagi: doktoranci, seminaria obszarowe, Szkoła Doktorska
Szkoła Doktorska kontynuuje cykl seminariów, na których doktoranci ostatniego roku prezentują swoje projekty doktorskie. Seminaria mają charakter otwarty – do udziału w nich zapraszamy całą społeczność akademicką. Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa pracowników naukowych wydziałów, na których doktoranci realizują swoje projekty doktorskie, oraz studentów zainteresowanych kształceniem w Szkole Doktorskiej.

W nadchodzącym tygodniu (8-12 maja 2023) odbędą się następujące seminaria:

Narracje nieantropocentryczne i konwersyjne w najnowszej prozie polskiej

10 maja 2023 r., godz. 14.15-15.45, Wydział Humanistyczny, ul. Uniwersytecka 4, sala B1.18

mgr Piotr F. Piekutowski: „Narracje nieantropocentryczne. Opowieści zwierząt, roślin i przedmiotów we współczesnej prozie polskiej”

mgr Jacek Bielawa: „Asceza, akrobacja, aleturgia. Techniki konwersyjne w twórczości Waldemara Bawołka, Marka Bieńczyka i Andrzeja Stasiuka”

Opiekun seminarium: prof. dr hab. Aleksander Nawarecki

img

Seminarium obszarowe doktorantów nauk chemicznych

12 maja 2023 r., godz. 10.00-13:00, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, SM CEBI, ul. 75. Pułku Piechoty 1A, Chorzów, Sala C/-1/06

mgr Daniel Lach

mgr Marlena Paździor

mgr Julia Korzuch