Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Społecznych

Dr hab. Katarzyna Ślebarska oraz dr hab. Edyta Widawska nominowane w konkursie POP Science

02.01.2020 - 11:40 aktualizacja 02.01.2020 - 11:43
Redakcja: szymonkwiatkowski

Do 7 stycznia 2020 trwa internetowe głosowanie w plebiscycie POP Science, którego celem jest wyróżnienie różnych form i kanałów popularyzacji wiedzy. Zachęcamy do głosowania na swoich faworytów w trzech kategoriach ogólnopolskich – wideoblog, strona internetowa, audycja radiowa oraz w dwóch kategoriach pod wspólną nazwą myśl globalnie, działaj lokalnie: pracownik uczelni i mieszkaniec województwa śląskiego. Dzięki temu wszyscy możemy sprawić by moc wiedzy stała się bardziej powszechna!

Plebiscyt POP Science po raz pierwszy towarzyszy Śląskiemu Festiwalowi Nauki KATOWICE, jednemu z największych w Polsce wydarzeń popularnonaukowych. Nominacje zostały wyłonione przez Jury na podstawie wcześniejszych zgłoszeń odbiorców lub samych zainteresowanych. Podczas Śląskiego Festiwalu Nauki, 26 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zwycięzcom wręczone zostaną statuetki, a tuż po tym odbędzie się dyskusja z ich udziałem.

Miło nam poinformować, że nominowane w konkursie wśród innych wykładowców w kategorii “myśl globalnie, działaj lokalnie” są dr hab. Katarzyna Ślebarska oraz dr hab. Edyta Widawska z Wydziału Nauk Społecznych UŚ.

Więcej informacji, skład Jury, prezentacja nominowanych i link do głosowania dostępne są w zakładce POP Science na stronie:

https://www.slaskifestiwalnauki.pl

Głosuj do 7 stycznia, godz. 23:55!

return to top