Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „Holistyczne podejście do ścieżki edukacyjnej dziecka z FASD”

23.11.2020 - 09:41 aktualizacja 23.11.2020 - 09:42
Redakcja: mariamichniowska
Tagi: FASD, konferencja

Polski Instytut FASD, ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję szkoleniową, która ma na celu przekazanie wiedzy na temat podejścia do dziecka z FASD w procesie edukacji oraz to, jaki wpływ na edukację ma jego najbliższe otoczenie. Korzyścią merytoryczną będzie nabycie unikalnej wiedzy m.in. na temat edukacji włączającej w polskim systemie kształcenia. Uczestnicy poznają także podejście do dziecka z FASD w innych europejskich krajach (przede wszystkim w Norwegii i Skandynawii) oraz dowiedzą się jak wygląda problem dzieci z zaburzeniami (w tym FASD) z punktu widzenia dyrektora placówki edukacyjnej oraz jak samopoczucie osób otaczających dziecko przekłada się na nie. Uczestnicy dowiedzą się także jak ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie człowieka mają… jelita. W związku z nawiązaną współpracą, Polski Instytut FASD zdecydował o tym, aby pracownicy oraz studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy zdecydują się na udział w konferencji, za udział w niej zapłacili nie standardową cenę 184,00zł, lecz promocyjną – 50,00zł. Raz jeszcze bardzo serdecznie zapraszamy.
Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają stosowne zaświadczenia.
Więcej informacji oraz możliwość zakupienia biletów: https://fasd.konfeo.com/pl/groups

W sprawie możliwości skorzystania z promocyjnej ceny konferencji prosimy o kontakt z sekretariatem prodziekanów WNS: tel. 32 359 1109, e-mail: maria.michniowska@us.edu.pl