23.02.2021 - 08:20 aktualizacja 23.02.2021 - 08:24
Redakcja: mariamichniowska
Tagi: Bezpieczeństwo, warsztaty

Zapraszamy na zdalne warsztaty z Norbertem Wilczyńskim ekspertem Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarząd w Katowicach Centralnego Biura Śledczego Policji. Warsztaty są dedykowane dla studentów 2 i 3 roku kierunku Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe (studia stacjonarne, 1 stopnia).

Rekrutacja na warsztaty odbędzie się w dniach 23 – 28 lutego 2021 roku. Komplet dokumentów potrzebnych do zgłoszenia zostanie wysłany w formie elektronicznej przez dziekanat.

O wyniku rekrutacji zostaną Państwo powiadomieni via e-mail.

Dokumenty niekompletne oraz przesłane po terminie, nie będą rozpatrywane.