Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Społecznych

Zaproszenie na seminarium „Seniorzy w obliczu pandemii – problemy, nadzieje, rozwiązania”

22.04.2021 - 13:33 aktualizacja 22.04.2021 - 13:33
Redakcja: mariamichniowska
Tagi: pandemia, seminarium, senior

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, serdecznie zapraszają na seminarium pn. „Seniorzy w obliczu pandemii – problemy, nadzieje, rozwiązania”. Seminarium odbędzie się 18 maja 2021 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na sytuacji osób starszych w czasie pandemii, obejmując m.in. zagadnienia  izolacji społecznej i wykluczenia cyfrowego oraz możliwych rozwiązań w tym zakresie.

Zachęcamy serdecznie do dyskusji i wymiany doświadczeń!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać do 13 maja br. włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>>.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

AKADEMIA SAMORZĄDOWA_18.05.2021_Program

Plakat seminariu, "Seniorzy w obliczu pandemii", które odbędzie się 18.05.2021 o godz. 10.00. Na grafice widac portrety dóch konbiet: mlodej i starszej

return to top