Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Nauk Społecznych

16.09.2021 - 12:43 aktualizacja 24.09.2021 - 08:38
Redakcja: violettakulik

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się 4 października 2021 roku o godz. 14:00 w budynku Wydziału Nauk Społecznych, aula im. Kazimierza Popiołka, ul. Bankowa 11.

W programie wydarzenia:

• Przemówienie inauguracyjne- Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Zenon Gajdzica
  • Przemówienie inauguracyjne – Prorektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Ewa Jarosz
  • Immatrykulacja studentów- Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów dr Małgorzata Tyrybon
  • Wykład inauguracyjny pt. „Wychować geniusza – czy pedagog ma receptę?” – dr hab. Maciej Bernasiewicz, prof. UŚ

Uroczystość będzie można zobaczyć za pośrednictwem Facebooka, a także w serwisie YouTube na kanale „Uniwersytet Śląski”

Link do inauguracji WNS: https://youtu.be/mPpCssgC94g

Chętnych studentów do wzięcia udziału w inauguracji zapraszam do kontaktu mailowego violetta.kulik@us.edu.pl.  W związku z  koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, w  inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, decyduje kolejność zgłoszeń.