Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Społecznych

Świadomość bez diet – czule o sobie i o jedzeniu

04.05.2022 - 11:39 aktualizacja 04.05.2022 - 12:21
Redakcja: magdalenabuda

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Zdrowia zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego do udziału w wydarzeniu: „Świadomość bez diet – czule o sobie i o jedzeniu”.

Wraz z dr Jagodą Różycką- psychoterapeutką, psychodietetyczką, a przede wszystkim opiekunką koła – tworzymy przestrzeń do zadbania o siebie. Zaburzenia odżywiania najczęściej występują wśród osób do 24 roku życia. Chcemy więc podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, jak można sobie pomóc w już trwających zaburzeniach lub tym, co zrobić by do nich nie prowadzić.

W czasie wydarzenia będą przeprowadzane luźne prelekcje z zachęceniem do dyskusji, podczas których wystąpią doświadczone: psychodietetyczki, psychoterapeutki, psycholożka kliniczna. Naszym gościem będzie również Agata Łyzińska znana w mediach jako „Agaciasta”- podzieli się swoim doświadczeniem z czasów anoreksji, gdyż odczuła jej skutki na sobie.

Podczas wydarzenia będą prowadzone również krótkie, bezpłatne konsultacje, podczas których specjaliści będą wspierać osoby w potrzebie. Dla każdego przewidywany jest również darmowy e-book dotyczący wspierania siebie w zaburzeniach jedzenia.

Zapraszamy więc 6 maja o godzinie 10:30 do nowej auli na ulicy Bankowej 11. Uspokajamy- każdy uczestnik wydarzenia otrzyma zaświadczenie uprawniające do zwolnienia z zajęć!

img
return to top