Zaproszenie na webinarium Jean Monnet dla szkolnictwa wyższego – online, 23.01.2023 r.

12.01.2023 - 10:04 aktualizacja 12.01.2023 - 10:06
Redakcja: violettakulik

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone działaniom Jean Monnet dla szkolnictwa wyższego w konkursie wniosków 2023, które odbędzie się online 23 stycznia 2023, w godz. 13:45 – 15:30. W trakcie spotkania omówione będą zagadnienia związane z ofertą Jean Monnet: prowadzenie modułów, katedr, centrów doskonałości i sieci Jean Monnet. Działania Jean Monnet zaprezentuje przedstawiciel Agencji Wykonawczej w Brukseli (EACEA).

Program wydarzenia

Webinarium będzie w całości prowadzone w języku polskim.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zarejestrowania się na spotkanie, które odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MsTeams, do 18 stycznia poprzez rejestrację online.

Do osób zarejestrowanych zostanie wysłany link do spotkania po zamknięciu rejestracji.

Zdjecie przedstawiające rzut z góry na biurko i siedzącą przy nim osobę przy laptopie i z notatnikiem