Reprezentantki naszego Wydziału mistrzyniami świata w konkursie Odyssey of the Mind (Odyseja Umysłu)!

27.05.2024 - 08:44 aktualizacja 27.05.2024 - 08:44
Redakcja: violettakulik

Magdalena Christ, Basia Górecka, Klaudia Nowak, Julia Stachura, Natalia Mecner, Sylwia Korzon, Sara Piątek były najlepsze w ramach 4 grupy wiekowej, realizującej zadanie polegające na przygotowaniu wystąpienia artystycznego.

Odyssey of the Mind to międzynarodowy konkurs z ponad 40-letnią historią, który promuje kreatywne myślenie w rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych. W tegorocznych mistrzostwach udział wzięło 700 drużyn – wszystkie musiały rozwiązać tzw. problem spontaniczny, którego wcześniej nie znały oraz zaprezentować rozwiązanie problemu długoterminowego, do przygotowania którego nie można było wydać więcej niż 130 dolarów.

Gratulujemy!

Naszym mistrzyniom cały czas towarzyszył Usiołek!

Fot. Magdalena Christ