Liderzy Dobroczynności – II edycja festiwalu

13.09.2024 - 09:22 aktualizacja 13.09.2024 - 09:22
Redakcja: violettakulik

Organizatorem II Edycji Festiwalu Młodzieżowych Akcji SpoŁecznuch pod nazwą LIDERZY DOBROCZYNNOŚCI jest Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (kierunek praca socjalna). Festiwal jest skierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego, a jego celem jest uhonorowanie aktywnej społecznie młodzieży, promowanie wolontariatu, dobroczynności, przedsięwzięć i akcji charytatywnych organizowanych przez młodych ludzi, a także wymiana doświadczeń, pomysłów, inspiracji w zakresie działań społecznych.

Festiwal jest okazją do docenienia aktywności i nadania im szczególnego znaczenia na ścieżce dalszego rozwoju.

REGULAMIN  – edycja II

Zgłoszenia szkół należy dokonać za pośrednictwem formularza elektronicznego w terminie do 31 października 2024 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres: festiwal.wns@us.edu.pl z dopiskiem Liderzy Dobroczynności Edycja II.

Finał Festiwalu zaplanowano na 21 listopada 2024 r. o godz. 10:30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 11.

plakat wydarzenie