Walentynkowy wykład dr Dagny Kocur

17.02.2020 - 11:20, aktualizacja 17.02.2020 - 12:06
Redakcja: violettakulik

„O seksualności, bliskości i o spaniu na jednym łóżku” – taki tytuł nosił piątkowy, walentynkowy wykład dr Dagny Kocur, wykładowczyni Wydziału Nauk Społecznych, który przybliżył tematykę uważności, jako metody poprawiającej jakość życia seksualnego. Tematyka prelekcji okazała się na tyle ciekawa, że frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów, na szczęście udało się dostawić dodatkowe krzesła.

Czym różni się miłość od zakochania?
Tu i teraz?
Mindfulness a aktywność seksualna?

Odpowiedzi na te i inne pytania znają już uczestnicy wydarzenia.

Jesteśmy ciekawi, czy wszyscy z Państwa odrobili zadanie domowe?

Dziękujemy serdecznie Pani dr Dagnie Kocur za przeprowadzenie wykładu oraz Dyrektorowi Teatru Korez – Panu Mirosławowi Neinertowi, za bezpłatne udostepnienie Galerii Teatru Korez.

Najmłodszy uczestnik wydarzenia miał 3 miesiące, najstarszy ?…. bo nauka może być rozpowszechniana wszędzie i jest dla wszystkich!