Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Społecznych

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Medialnej

Krystyna Solak
krystyna.solak@us.edu.pl
idkm.wns@us.edu.pl
tel. 32 359 17 41
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 311

Instytut Nauk Politycznych

mgr Magdalena Kosa
magdalena.kosa@us.edu.pl
inp.wns@us.edu.pl
tel. 32 359 12 71, 32 359 21 31
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 113

Instytut Pedagogiki

mgr Izabela Mozdyniewicz
izabela.mozdyniewicz@us.edu.pl
ipe.wns@us.edu.pl
tel. 32 359 97 09
ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój nr 122
mgr Anna Setnik
anna.setnik@us.edu.pl
ipe.wns@us.edu.pl
tel. 32 359 97 09
ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój nr 120

Instytut Psychologii

Agata Steczyńska
agata.steczynska@us.edu.pl
ip.wns@us.edu.pl
tel. 32 359 97 39
ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój nr 320

Instytut Socjologii

mgr Anna Starczyk
anna.starczyk@us.edu.pl
is.wns@us.edu.pl
tel. 32 359 18 89
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 218

Importerka publikacji PBN

mgr Anna Jagoda
anna.jagoda@us.edu.pl
tel. 32 359 12 04
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 35
mgr Izabela Marcisz
izabela.marcisz@us.edu.pl
tel. 32 359 12 04
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 35

Współpraca z gospodarką, komercjalizacja wyników badań, obsługa obserwatorium procesów miejskich i metropolitarnych

mgr Zuzanna Neuve-Église
zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl
obserwatoriummiasto@us.edu.pl
tel. 32 359 18 16
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 1A

Współpraca z gospodarką, komercjonalizacja wyników badań

mgr Natalia Galica
natalia.galica@us.edu.pl
tel. 32 359 18 16
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 1A
return to top