Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

4. ŚFN za nami. Nauka jest blisko

31.01.2020 - 13:56 aktualizacja 04.02.2020 - 10:04
Redakcja: Andrzej Szczurek

Kolejna, czwarta już, odsłona śląskiego święta nauki odbyła się w dniach od 25 do 27 stycznia 2020 roku. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to obecnie jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE zorganizowali: Uniwersytet Śląski w Katowicach (lider i pomysłodawca przedsięwzięcia), Miasto Katowice (miasto gospodarz wydarzenia), Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (współgospodarze), a także Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej (po raz pierwszy) oraz Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach.