Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Podpisanie umów o współpracy

13.06.2022 - 13:47 aktualizacja 13.06.2022 - 13:47
Redakcja: Andrzej Szczurek
W dniu 7 czerwca 2022 roku została podpisana umowa o współpracy dydaktyczno-naukowej z Martą Mszycą – Dyrektorką Szkoły Podstawowej „Skała” w Bielsku-Białej. Organem prowadzącym szkołę jest Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny „Światło”. Koordynatorką ds. współpracy ze szkołą z Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji jest dr hab. Beata Oelszlaeger-Kosturek, prof. UŚ.
Zostało również podpisane porozumienie o współpracy z Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie – reprezentowanym przez wicedyrektora Adama Śliża. Realizatorem porozumienia ze strony Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie jest Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży, której koordynatorem jest Mikołaj Zmełty. W wydarzeniu związanym z podpisywaniem umowy uczestniczył również Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego – Andrzej Kłoda. Koordynatorem ze strony Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji jest dr Dorota Prysak.
Podpisy ze strony uczelni złożył dr. hab. Krzysztof Marek Bąk, prof. UŚ – Dziekan Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji.