Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

15.09.2022 - 11:54 aktualizacja 15.09.2022 - 11:54
Redakcja: Andrzej Szczurek
Plakat z napisem Komunikat

Dziekanat Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji informuje o zmianie zasad składania wniosków po 1 października 2022 roku.

Oznacza to, że począwszy od tej daty uzyskanie miejsca w akademiku odbywa się wyłącznie na podstawie wypełnienia właściwego wniosku, znajdującego się w serwisie  www.usosweb.us.edu.pl w zakładce Dla Wszystkich-Wnioski.

Do dnia 30 września br. wnioski proszę kierować jak dotychczas na adres: jadwiga.kozakowska@us.edu.pl lub osobiście w pok. B1.10, parter, Budynek Główny UŚ ul. Bielska 62, Cieszyn

Informujemy także,  że w uzasadnionych przypadkach, możliwe są ewentualne modyfikacje, zmiany i poprawki co do  wariantu przyznanego miejsca.

Osoby, które planują przyjazd przed 1.10.2022r.  proszone są o wcześniejszy kontakt z właściwym domem studenta w celu uzgodnienia terminu zakwaterowania.