Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

9 marca 2020 r. z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert zatytułowany „Lata 20…lata 30-te…”

09.03.2020 - 11:21, aktualizacja 24.03.2020 - 10:32
Redakcja: andrzejzczurek

 „Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym co naprawdę warto robić  ”- Carrol Lewis

 

9 marca 2020 r. z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert zatytułowany „Lata 20…lata 30-te…”. Występ z oprawą wokalno-instrumentalną oraz fantastycznym prowadzeniem przygotowali studenci Instytutu Muzyki na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego pod kierownictwem dr Bogusława Jana Bembna. Odbiorcami wspólnego projektu były mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach w wśród nich uczennice oddziału Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych. Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele środowiska lokalnego m.in. Dyrektor Szkoły Podstawowej mgr Andrzej Pilis, Dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzyżowicach mgr Bożena Herman, Dyrektorka Publicznego Przedszkola w Pielgrzymowicach mgr Magdalena Stuchlik. Dodatkowo w wydarzeniu uczestniczyli studenci studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki.

Był to kolejny wspólny projekt dr Doroty Prysak i dr Bogusława Jana Bembna z Uniwersytetu Śląskiego przy współpracy z Fundacją „Moja Przyszłość” oraz Szkołą Specjalną nr 3 w Pszczynie oddziałem w Pielgrzymowicach której koordynatorką była nauczycielka mgr Magdalena Kuboszek.

return to top