Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

14.01.2021 - 10:06 aktualizacja 14.01.2021 - 10:09
Redakcja: Andrzej Szczurek
Porozumienia o współpracy

Z przyjemnością informujemy o zawartych w ostatnim czasie porozumieniach o współpracy :

W dniu 15 grudnia 2020 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim i Starostwem Powiatowymi w Cieszynie. Koordynatorem ze Strony Starostwa jest Michał Rajwa – Naczelnik Wydziału Edukacji, natomiast ze strony uniwersytetu dr Dorota Prysak.

W dniu 22.12.2020 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim w Katowicach i Powiatem Pszczyńskim. Koordynatorem ze Strony Powiatu jest Krystyna Świerkot-Żmij – Naczelnik Wydziału Oświaty, natomiast ze strony uniwersytetu dr Dorota Prysak.

W dniu 7 stycznia 2021 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim i Miastem Jastrzębie-Zdrój. Koordynatorem ze Strony Miasta Jastrzębie-Zdrój jest Katarzyna Wolińska, natomiast ze strony uniwersytetu dr Dorota Prysak.