Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Teologiczny

Rekrutacja 2022/2023

Witamy na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego i zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów stacjonarnych i niestacjonarnych! Rekrutacja na studia odbywa się drogą internetową przez system IRK (Internetowa Rejestracja Studentów) Uniwersytetu Śląskiego.

Trwa internetowy II nabór na wszystkie oferowane w naszym Wydziale kierunki studiów. Rekrutacja potrwa do 11 września 2022 r. ZAPRASZAMY!

Oferujemy następujące kierunki:

TEOLOGIA – studia jednolite magisterskie, prowadzone zarówno w systemie stacjonarnym (dzienne), jak i niestacjonarnym (zaoczne). W ofercie proponowane są do wyboru (po I roku studiów) specjalności: teologia nauczycielska i teologia ogólna (dawna teologia w kulturze).
Osobną rejestracją objęta jest specjalność: teologia pastoralna, przeznaczona dla przyszłych duchownych Kościoła katolickiego.

Dodatkowych informacji dotyczących kierunku teologia udziela sekretarz Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej: ks. dr Rafał Dappa

NAUKI O RODZINIE

  • STUDIA LICENCJACKIE – Poradnictwo małżeńskie i rodzinne (studia I stopnia) – studia stacjonarne 
  • STUDIA MAGISTERSKIE – Mediator i asystent rodziny (studia II stopnia) – studia stacjonarne 

Dodatkowych informacji dotyczących kierunku nauki o rodzinie udziela sekretarz Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej: dr Monika Gwóźdź

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty studiów podyplomowych.

Pełna informacja o naszej ofercie studiów znajduje się w STREFIE KANDYDATA WTL

ZAPRASZAMY!

return to top