Instytut Nauk Politycznych

Międzynarodowa Konferencja The Implementation of Compliance Policies in Modern Democracy

22.03.2024 - 00:13 aktualizacja 04.04.2024 - 00:14
Redakcja: maciejmarmola

W dniach 21-22 marca 2024 r. Instytut Nauk Politycznych UŚ zorganizował Międzynarodową Konferencję Naukową „The Implementation of Compliance Policies in Modern Democracy”, w której uczestniczyli badacze z Polski, Włoch, Czech, Słowacji, Słowenii oraz Węgier, a także przedstawiciele samorządu terytorialnego. W programie znalazły się następujące panele:

• “Local Community, Local Development and Local Participation. Concept of European community-led development” (Chair: Simona Kukovič, School of Advanced Social Studies, Slovenia);
  • “Research on Democracy SWPS University” (Chair: Mikołaj Cześnik, SWPS University, Poland);
  • “Electoral compliance: Integrity and justice of the Polish Electoral Law” (Maciej Onasz, University of Lodz, Poland; Radosław Markowski, SWPS University, Poland);
  • “Media, Religion, and Politics in Search of Effective Coexistence” (Panel under the curation of the Network for New Media Religion and Digital Culture Studies and Degruyter Journal of Lodz Papers in Pragmatics, Damian Guzek, University of Silesia in Katowice, Poland).

21-22 marca 2024 r. Wisła (miejsce: Hotel „STOK”, 43-460 Wisła, ul. Jawornik 52a)

Dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka II”, KONF/SP/0122/2023/01

FOTORELACJA Z KONFERENCJI