Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
student

Robert Jakubczak

Student II roku doradztwa filozoficznego i coachingu na Wydziale Nauk Społecznych. Od 2017 roku jest członkiem Magazynu Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement” oraz Studenckiego Koła Naukowego Doradztwa Filozoficznego i Coachingu, a od czerwca 2019 jego przewodniczącym. Wydał książkę „Strach przed Odwagą”, która zawiera wiersze wraz z ich omówieniem. Jest inicjatorem oraz głównym organizatorem projektu „Sztuka wyrażania siebie”, który jest organizowany w szkołach średnich na terenie województwa śląskiego. „Sztuka wyrażania siebie” to projekt społeczny, którego głównym celem jest nauka umiejętności miękkich oraz konkretnych narzędzi i metod do pracy nad swoją komunikacją. W 2017 roku wyreżyserował spektakl teatralny swojego autorstwa pod tytułem “Opowieści z Nardni. Filozof, ja i inne rupiecie”. Prowadził warsztaty podczas 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE oraz warsztaty dla Studenckiego Koła Naukowego Doradztwa Filozoficznego i Coachingu. W 2019 roku zdobył. Koronę Polskich Maratonów (w ich skład wchodzi pięć maratonów w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Dębnie).

 

Zainteresowania i pasje: naukowe: psychologia społeczna, marketing, współczesna filozofia społeczna; pozanaukowe: teatr – w biernej i czynnej formie, gry planszowe, film, poezja, siatkówka, bieganie długodystansowe, podróżowanie, pisarstwo.

Powyższe informacje nie obejmują całej działalności danej osoby i zostały opublikowane w ramach konkursu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Dane pochodzą z czerwca 2019 r.

img
[myprefix_functional_icons print_icon=”yes”]
return to top