Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
student

Teresa Bojdoł

Studentka III roku geografii na Wydziale  Nauk o Ziemi UŚ. Współorganizator projektu i koordynator ds. promocji wydarzenia „Bieg  na Blachę”. Organizator międzynarodowego wydarzenia, jakim był 14. Szczyt Klimatyczny Młodych. Zainicjowała na Wydziale Nauk o Ziemi  wydarzenia takie jak „Zdobyć Żylety Szczyt” i „Podchody na Żylecie”.  Zaangażowana także w organizację 41. Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Naukowych Geografów. W latach 2014–2018 brała udział w wyjazdach  KAMuzO jako animatorka grupy. Autorka publikacji o charakterze naukowym. Brała czynny udział w  licznych konferencjach. Jest członkinią w organizacjach uczelnianych  (m.in. członkini Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk  o Ziemi, Rady Wydziału Nauk o Ziemi, Senatu Uniwersytetu Śląskiego oraz Studenckiego Koła Naukowego Geografów) jak i poza uczelnianych. Absolwentka przedsiębiorczości na  Wydziale Prawa i Administracji UŚ.

Zainteresowania i pasje: chodzenie na spacery po mieście i po górach, podróże po Polsce, taniec, wszystko co mówi o zarządzaniu sobą w czasie i pozwala spełniać marzenia.

Powyższe informacje nie obejmują całej działalności danej osoby i zostały opublikowane w ramach konkursu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Dane pochodzą z czerwca 2019 r.

img
[myprefix_functional_icons print_icon=”yes”]
return to top