Badanie gotowości do macierzyństwa młodych kobiet

25.01.2024 - 14:20, aktualizacja 25.01.2024 - 14:20
Redakcja: nk

Nasza studentka Daria Gawrońska przygotowuje pracę magisterską na temat wyznaczników gotowości do macierzyństwa wśród młodych kobiet kończących studia pod kierunkiem prof. UŚ Małgorzaty Górnik-Durose z Instytutu Psychologii. W ramach pracy przeprowadza badanie kierowane do kobiet studiujących na studiach magisterskich uzupełniających lub na IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, które w chwili badania mają między 18 a 30 lat i są studentkami uczelni zarówno publicznych, jak i prywatnych województwa śląskiego.

Udział w badaniu jest anonimowy (żadne z informacji pozyskiwanych w badaniu nie zostaną wykorzystane do identyfikacji) i dobrowolny (przerwanie wypełniania ankiety jest możliwe w dowolnym momencie poprzez zamknięcie strony). Wyniki będą przetwarzane wyłącznie zbiorowo i do celów naukowych.

Ankieta dostępna jest na stronie www.ankietagdm.pl.

W razie pytań dotyczących ankiety lub samego badania można kontaktować się na adres: ankietagdm@gmail.com.