Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
student
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Stypendia Santander – bezpłatne kursy i szkolenia

17.03.2023 - 10:37, aktualizacja 17.03.2023 - 10:37
Redakcja: nk
baner informacyjnymi ze zdjęciami osób siedzących przed laptopami oraz robotem

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji programów rozwojowych Stypendiów Santander #NeverStopLearning. Organizatorzy przygotowali ponad 20 tys. miejsc dla osób chętnych do rozwijania swoich naukowych kompetencji.

Obecnie trwają nabory na:

10 tys. miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.

Aplikuj do 14 maja br.

5 tys. miejsc na bezpłatny kurs online z obsługi programu Excel na poziomie podstawowym lub zaawansowanym (Visual Basic Excel) na platformie e-learningowej Udemy. Program pozwala na poznanie pełnego potencjału programu Excel w tym m.in. wykorzystania podstawowych formuł, automatyzacja codziennych zadań (makra i VBA), operacje na dużych zestawach danych, tworzenie dynamicznych raportów i wiele innych. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia.

Aplikuj do 16 maja br.

5 tys. miejsc na kurs online zaprojektowany przez ekspertów z jednej z najbardziej renomowanych uczelni na świecie. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z dwóch kursów dostępnych w j. angielskim, hizpańskim lub portugalskim: Business Fundamentals (podstawy marketingu, finansów, negocjacji i obsługi klienta) oraz Managing Yourself (podejmowanie decyzji, zarządzania czasem, wpływanie na innych). Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez Harvard Business School Publishing.

Aplikuj do 22 maja br.

400 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zostaną poruszone zagadnienia takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. 40 najlepszych uczestników weźmie udział w jednodniowych warsztatach w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 31 marca br.  

500 miejsc na cykl spotkań z ekspertami na temat nowoczesnych technologii, takich jak automatyzacja, robotyzacja, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja, i ich wpływ na społeczeństwo oraz rynek pracy. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jakie zawody mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć, a jakie kompetencje będą poszukiwane przez pracodawców.

Aplikuj do 21 marca br.

W razie pytań można kontaktować się poprzez adres: santander.universidades@santander.pl.

Broszura informacyjna

return to top