INTARG® – bezpłatna powierzchnia wystawiennicza dla ekspozycji studenckich kół naukowych

26.04.2024 - 14:20, aktualizacja 26.04.2024 - 14:20
Redakcja: nk

W dniach 21–23 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się 17. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024 oraz Międzynarodowe Targi Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024. Wystawcy targów mają możliwość skorzystania z dodatkowej bezpłatnej powierzchni wystawienniczej dla ekspozycji projektów innowacyjnych (prototypów, itp.) zrealizowanych w ramach studenckich kół naukowych.

Targi INTARG® od wielu lat cieszą się dużą renomą i są wspierane oraz rekomendowane przez najwyższej rangi instytucje krajowe oraz międzynarodowe. To okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i naukowych. W programie przewidziano m.in.

• konkursy z prestiżowymi nagrodami i medalami,
  • konferencje, panele dyskusyjne, pokazy,
  • międzynarodowe rozmowy B2B,
  • uroczystą inaugurację i galę finałową z udziałem gości VIP, wręczeniem najwyższej rangi nagród oraz bogatą oprawą artystyczną.

Udział w charakterze zwiedzających oraz w panelach, warsztatach i innych wydarzeniach INTARG® 2024 jest bezpłatny – należy jedynie zarejestrować się przez formularz.

Wydarzenie INTARG® 2024 jest objęte patronatem Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024. Tym samym targi dołączają do wydarzeń organizowanych w 2024 roku w ramach tej prestiżowej inicjatywy.